Informace o nás

Obchodní firma Miroslav Fleisner byla založena a zaregistrována jako fyzická osoba 12.2. 1997 v Plzni pod c.j. Rgm 877/97 u UMO Plzen 3 odbor živnostenský.

Obchodovaný sortiment je zaměřen na oblast neželezných kovu, predevším težkých (Cu a jejích slitin) a anod pro galvanické pokovování. Nejvetší objemy jsou vykazovány v sortimentu Cu elektrovodné, v podobě plechu, tyčí, pasu, dynamopásu, drátu a profilu. Během čtyrletého působení na trhu firma získala řadu obchodních partnerů. Mezi největší odběratele patří např. ŠKODA ELECTRIC s.r.o., Brush SEM s.r.o., (bývalá ŠKODA ENERGO s.r.o.) aj.

Firma Flemet Miroslav Fleisner dodává zboží z tuzemska i ze zahraničí, především od firem vlastnících certifikaci ISO. Dokážeme uspokojit jak požadavky velkých tak i malých firem. Některý sortiment držíme skladem např. Cu ploché tyče obvyklých rozměrů, jiné zboží dodáme zhruba do měsíce od závazné objednávky.

Další činností, kterou se firma Flemet Miroslav Fleisner zabývá, je zajištování výroby odlitků od výroby modelového zarízení až po ohrubování finálního odlitku. V současné době úspešne zajištujeme výrobu výpalku z Cu materiálu plasmou a z Fe plechu laserem.

Samozřejmostí je vycházet našim obchodním partnerům vstříc nejen v oblasti dodávek, ale i platebních podmínek. Vzhledem k tomu, že většina našich obchodních partnerů jsou strojírenské podniky, úspešne praktikujeme umoření plateb za dodané zboží dodávkami kovových odpadů z výroby za výhodné ceny.
Management, který pracuje v tomto oboru již skoro 20 let, Vám poskytne požadovanou kvalitu a odbornost. Rádi Vám poradíme a podělíme se o naše zkušenosti.

Děkujeme Vám za dosavadní spolupráci, pokud jste již našimi partnery. Pokud ne, zkuste s námi spolupracovat. Budeme se snažit, abyste byli s našimi službami spokojeni.

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode